Wanna spa z hydromasażem Passionspas Corsica Superior 232x232x87cm

SKU:

27 850,00 zł

Jacuzzi z hydromasażem Passionspas Corsica Superior to nowoczesne, przestronne i komfortowe SPA z wieloma funkcjami i opcjami siedzenia. Głębokie fotele kubełkowe i 50 dysz masujących ze stali nierdzewnej zapewniają wysokiej jakości masaż całego ciała.

Przemyślana konstrukcja zapewnia dogodne rozmieszczenie oświetlenia, dysz i elementów sterowania. Basen ma 6 wyposażonych foteli: 5 do siedzenia i 1 do relaksu w pozycji leżącej.

  • Wymiary: 232х232х87 cm

  • Pojemność: 1520 l

  • Waga niecki: 310 kg

  • Podświetlenie: 10 diod LED

  • Pompa: 2-biegowa, 3KM,

Ilość
Dostępny!

Jacuzzi z hydromasażem Passion Spas Corsica Superior

To dostępne rozwiązanie do regeneracji sił i poprawy zdrowia dzięki masażowi wodnemu. Poczuj dotyk ciepłych strumieni wody, nieważkość po męczącym dniu pracy, zakupów czy treningu.

Miejsce leżące i każde z 5 siedzących mają własną konfigurację dla Twojej wygody. Panel sterowania jest dostępny na wyciągnięcie ręki. Podświetlenie LED dopełnia poczucia maksymalnej przyjemności.

Zaprogramuj podgrzewanie wody do +40°C za pomocą timera i oszczędzaj energię elektryczną dzięki unikalnemu systemowi ogrzewania i niezawodnej izolacji termicznej. Bądź pewien, że woda jest czysta dzięki wbudowanemu filtrowi i ozonatorowi.

Możesz umieścić jacuzzi w domu, w domku letniskowym lub na terenie swojego komercyjnego kompleksu SPA, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczenia.

Niezwykle wygodna niecka akrylowa Aristech

Niecka wykonana jest z wysokiej jakości amerykańskiego akrylu Aristech z dodatkiem winyloestru i poliestru oraz wzmocniona ręcznie nakładanym laminatem z żywicy winyloestrowej. Gładka powierzchnia jest łatwa do czyszczenia i zachowuje błyszczący wygląd przez cały okres użytkowania.

5 miejsc siedzących i 1 leżące pozwalają na wygodny relaks grupie składającej się maksymalnie z 6 osób. Passion Spas są idealne dla osób o każdym typie budowy ciała. Dla Twojej wygody i maksymalnego efektu hydroterapii każde miejsce siedzące ma swój własny kształt i konfigurację.

Eleganckie linie niecki są zarówno atrakcyjne, jak i funkcjonalne dzięki 50 dyszom wodnym. Możesz cieszyć się hydromasażem dzięki punktowym, pulsacyjnym lub ukierunkowanym przepływom wody o różnym natężeniu.

Ciepła woda przy minimalnym zużyciu energii

Hybrydowa technologia grzewcza charakteryzuje się wyjątkową efektywnością energetyczną. Podgrzewacz elektryczny wytwarza ciepło, a specjalnie zaprojektowane pompy masujące mieszają cząsteczki wody. Dzięki ich tarciu uwalniane jest dodatkowe ciepło i zmniejsza się zużycie energii przez podgrzewacz. Oszczędzasz pieniądze, które możesz wydać na przyjemne zakupy, a nie na płacenie rachunków.

Możesz ustawić czas włączenia i wyłączenia ogrzewania. Ogrzewanie i filtracja działają niezależnie od siebie. Pompa filtrująca o niskiej mocy utrzymuje wodę krystalicznie czystą przy minimalnym zużyciu energii.

Trzy warstwy izolacji, wyjątkowo gruba powłoka ochronna i podstawa Everlast sprawiają, że Twój basen SPA ma jedną z najskuteczniejszych konstrukcji utrzymujących ciepło.

Energooszczędna filtracja + ozonowanie wody

Ciesz się niesamowicie czystą wodą podczas relaksu w jacuzzi! Passion Spas wyposażone są w dwustopniowy system oczyszczania zapewniający krystalicznie czystą wodę i oszczędzający chemię basenową.

Pompa filtrująca zapewnia ciągły obieg wody przez filtr wkładowych, niezależnie od pomp masujących. Wkład zatrzymuje zanieczyszczenia, a woda staje się przejrzysta.

Wysoce skuteczny ozonizator dezynfekuje wodę: niszczy wirusy, bakterie i grzyby poprzez utlenianie.

Podświetlenie LED

Niepowtarzalną atmosferę dopełnia podświetlenie LED o zestawieniach kolorystycznych, które tworzą niezapomniany efekt. Podaruj sobie relaks w romantycznej atmosferze!

Elektronika najlepszego amerykańskiego producenta Balboa

Dostosuj temperaturę, czas, cykle filtracji, steruj podświetleniem i sprężarką za pomocą wygodnego ekranu i panelu sterowania.

Wysokiej klasy wyświetlacz z łatwą nawigacją i rewolucyjną technologią zapewnia niezawodność nawet w najtrudniejszych warunkach dzięki odporności na wilgoć i opatentowanej technologii elektronicznego przełącznika piezoelektrycznego.

System kontroli, panel sterowania i podgrzewacz światowego lidera w produkcji elektroniki Balboa są niezawodne i trwałe.