Inwerterowa pompa ciepła do basenu Aquaviva Model 11 (11.5 kW)

Inwerterowa pompa ciepła do basenu do 55m3 Aquaviva Model 11 (11.5 kW)

SKU:

7 720,00 zł

Inwerterowa pompa ciepła do basenu Aquaviva Model 11 FI11RW jest idealna do podgrzewania lub chłodzenia wody w basenie o pojemności do 55 000 litrów. Urządzenie wydłuży sezon kąpielowy i zapewni wysoki poziom komfortu. Elastyczny system pracy w trzech trybach - „Power”, „Smart” i „Silent” zapewnia płynną regulację wydajności, dzięki czemu wymagana temperatura wody basenowej jest osiągana na optymalnym poziomie efektywności. Pompa ciepła wyposażona jest w tytanowy wymiennik ciepła, co gwarantuje niezawodną i trwałą pracę urządzenia bez korozji. Działa z wodą chlorowaną i morską

Ilość
Dostępny!

Inwerterowa pompa ciepła Aqaviva Model 11

Inwerterowa pompa ciepła Aquaviva model 11 to idealna opcja do podgrzewania lub chłodzenia wody w basenach o pojemności do 55 000 litrów. Technologia inwerterowa zapewnia maksymalny współczynnik wydajności COP: 40-80% wyższy niż w przypadku pompy ciepła bez Inwertera.

Pompy inwerterowe Aquaviva Model wyróżniają się łatwością obsługi. Pompa ciepła wyposażona jest we funkcjonalny sterownik umożliwiający sterowanie pracą w trzech trybach: Power, Smart i Silent. Ponadto dostępna jest możliwość sterowania Wi-Fi ze smartfona.

Jako czynnik chłodniczy w pompach ciepła Aquaviva serii Model jest używany freon R32. Jest bardzo efektywny i zgodny z europejskimi normami bezpieczeństwa. Pompy Aquaviva Model 11 zapewniają podgrzewanie wody w zakresie od +5°C do +40°C oraz chłodzenia wody w zakresie od +8 do + 35 °C przy temperaturze otoczenia od -10°C do +43°C. Dzięki temu pompa utrzymuje komfortową temperaturę wody w basenie przez cały sezon kąpielowy.

Trzy tryby pracy dla maksymalnej efektywności:

Power- tryb intensywny do szybkiego podgrzewania wody. 

Smart - Efektywne oszczędzanie energii i inteligentna optymalizacja działania w zależności od temperatury otoczenia i wody.

Silent - tryb cichy idealny do zastosowania porze nocnej.

Cicha praca:

Cichą pracę pompy ciepła Aquaviva Model przy maksymalnej wydajności zapewnia bezstopniowa sprężarka inwerterowa. Taka konstrukcja sprężarki pozwala na płynna regulację intensywności wymiany ciepła oraz ciągłe utrzymanie temperatury wody na zadanym poziomie. 

Pompa inwerterowa automatycznie dostosowuje swoją wydajność do twoich potrzeb. Jednocześnie przez większość czasu pompa działa przy średniej i niskiej mocy, aby osiągnąć maksymalną efektywność energetyczną. 

Wszystkie modele Aquaviva Model są wyposażone w nakładki antywibracyjne. Zmniejsza to poziom hałasu i wydłuża żywotność sprzętu.

Steruj podgrzewaniem wody basenowej za pomocą smartfona.

Steruj wszystkimi funkcjami pompy ciepła ze smartfona w dowolnym miejscu i czasie. 

Możesz wybrać tryb, ustawić temperaturę wody, ustawic harmonogram czasowy i kontrolować parametry pracy pompy.

Sterowanie odbywa się za pomocą wbudowanego modułu Wi-Fi za pośrednictwem aplikacji mobilnej Smart Life na smartfonie z systemem Android lub IOS.

DANE TECHNICZNE:

Pompa inwerterowa: Tak

Tryb pracy; Podgrzewanie i chłodzenie

Sterowanie ze smartfona: Wi-Fi

Wydajność w trybie podgrzewania, przy temperaturze otoczenia 15℃, temperatura podgrzanej wody 26℃: Moc cieplna: w trybie Power - 8.23 kW; w trybie Smart - 6.58 kW; w trybie Silent - 4.37 kW; Współczynnik wydajności: od 8.1 do 5.1

Wydajność w trybie podgrzewania, przy temperaturze otoczenia 26℃, temperatura podgrzanej wody 26℃: Moc cieplna: w trybie Power - 11.5 kW; w trybie Smart - 9.1 kW; w trybie Silent - 5.5 kW; Współczynnik wydajności: od 16.5 do 6.6

Liczba faz: 1 (220-240V)

Przeznaczenie: Do basenów domowych

Przeznaczenie: Baseny ogrodowe, Baseny domowe

Moc cieplna kW: 11.5

Znamionowa moc wejściowa kW: 0.19 - 1.79

Prąd znamionowy A: 0.88 - 8.14

Zalecana pojemność basenu m³: 30-55

Zalecany przepływ wody m³/h: 4.9

Złącze: 50 mm

Materiał grzejnika: Tytan

Materiał obudowy: Stal ocynkowana z powłoką proszkową

Sprężarka: Mitsubishi Electric (DC Inverter)

Robocza temperatura powietrza: od -10°C do 43°C

Robocza temperatura wody: od 5°C do 40°C

Ciśnienie akustyczne  - (1 m): od 33 do 47 dBa

Ciśnienie akustyczne - (10 m): od 13 do 27 dBa

Czynnik chłodniczy: R32

Waga czynnika chłodniczego, g: 550

Tryb rozmrażania: Tak

Informacje dodatkowe:

Maksymalne robocze ciśnienie wody: 0.6 MPa

Minimalne robocze ciśnienie wody: 0.1 MPa

Wymiary: 981х400х660 mm

Waga kg: 49

Producent: Aquaviva

Gwarancja: 5 lat gwarancji na wymiennik ciepła i sprężarkę, 4 lata na pozostałe komponenty.

    5 Przedmioty

    Kody

    related products

    Inne produkty w tej samej kategorii: 16