Producenci

 • ALBIXON

  ALBIXON

  Historia firmy ALBIXON as rozpoczęła się od wysiłków biznesowych jej założycieli w 1985 roku. Po rewolucji bracia Smetana rozpoczęli produkcję jednego z pierwszych uzdrowisk w Czechosłowacji. To był czas, kiedy każdy chciał sobie pozwolić na odrobinę luksusu, a basen był i jest spełnieniem marzeń wielu z nas. Zapotrzebowanie na wysokiej jakości baseny ALBISTONE® i związane z nimi usługi stale rośnie, dlatego też dzięki renomie na rynku firma dynamicznie się rozwija. Obecnie ALBIXON as jest liderem w dziedzinie basenów w Republice Czeskiej. Jest również największym producentem zadaszeń basenowych w Europie i rozwija się na innych kontynentach.

 • Aquavia Spa

  Aquavia Spa

  Aquavia Spa: wiodący producent wanien Spa oraz Swim Spa w Europie

 • BEVO

  BEVO

  Bevo Sp. z o.o. jest częścią MegaGroup Trade Holding BV w Holandii. MegaGroup wspiera nas w różnych obszarach, dzięki czemu możemy skupić się na tym, co robimy najlepiej, czyli na obsłudze naszych klientów. Jako część MegaGroup, Bevo Sp. z o.o. czerpie korzyści z siły nabywczej, wiedzy oraz doświadczenia grupy i przekłada to na wsparcie dla swoich klientów.

 • Budmech

  Budmech

  Jest firmą handlową zajmującą się importem i dystrybucją materiałów budowlanych. Kładzie szczególny nacisk na odpowiedzialne podejście do stawianych przed nami wyzwań, koncentrując się na dostarczaniu Klientom trwałych produktów i efektywnych rozwiązań.

  Tworzy zespół oparty o entuzjastów w swojej dziedzinie, posiadający szerokie kompetencje i doświadczenie.  Umożliwia  to merytoryczne wsparcie procesów inwestycyjnych na każdym etapie realizacji.

 • Cellfast

  Cellfast

  Grupa Cellfast jest jednym z czołowych polskich przetwórców tworzyw sztucznych oraz wiodącym producentem węży, akcesoriów ogrodowych, systemów rynnowych i podsufitek w tej części Europy, opartym w 100% na polskim kapitale. Jest zdecydowanym liderem na rynku krajowym i liczącym się eksporterem do wielu krajów Europy i Świata.

 • Cramer

  Cramer

  Marka Cramer istnieje od 1835 roku

 • Elbe

  Elbe

  Jako specjalista od produkcji folii basenowych z PCV, która jest priorytetem, firma Elbe jest w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość produktów.

 • FLUIDRA

  FLUIDRA

  Właściciel marek AstralPool i Zodiac – producent basenów i akcesoriów basenowych.

 • Garden Steel

  Garden Steel

  Marka Garden Steel to prekursor na Polskim rynku w produkcji rabat ogrodowych i warzywników z blachy. Powstała w 2020 roku w maju.

  Myślą przewodnią dla jej powstania była chęć unowocześnienia ogrodu stalą nierdzewną, jak i przedstawienie alternatywy dla rabat ogrodowych drewnianych, czy betonowych. 

  Na każdym etapie wszystkie elementy są pieczołowicie sprawdzane, to ważne aby nasi klienci byli zadowoleni z użytkowania i wyglądu produktów

 • Hewalex

  Hewalex

  Czołowy producent na rynku polskim z ugruntowaną pozycją na rynku europejskim

  Firma Hewalex zajmuje wiodącą pozycję na rynku polskim w zakresie sprzedaży kolektorów słonecznych, komponentów instalacji solarnych oraz pomp ciepła. Według raportów Instytutu Energetyki Odnawialnej IEO monitorującego polski rynek kolektorów słonecznych i przekazującego dane krajowe dla raportów Europejskiej Federacji Przemysłu Energetyki Słonecznej ESTIF, firma Hewalex zajmuje 1 miejsce sprzedaży kolektorów słonecznych. Produkty firmy Hewalex są znane w większości krajów europejskich zajmując w niektórych znaczący udział rynkowy. Według najnowszego raportu solrico z maja 2019 r., firma znajduje się w TOP10 światowych największych producentów kolektorów płaskich.

 • Hunter

  Hunter

  Hunter Industries jest liderem na światowym rynku systemów nawadniających. Oferuje produkty zaprojektowane w oparciu o potrzeby użytkowników, w zaawansowanej technologii.

 • IBO Dambat

  IBO Dambat

  Producent pomp głębinowych Dambat 

 • IMF

  IMF

  Producent inteligentnych sterowników do pomp. Zarówno powierzchniowych, jak i głębinowych.

 • In Lite

  In Lite

  System in-lite to 12V. Jest niskonapięciowy, bezpieczny i łatwy w instalacji.

 • Lamela

  Lamela

  Firma rozwija się szybko dzięki pasji do tworzenia oraz fachowości i kreatywności znakomitego zespołu ludzi, którzy na długie lata związali swoje życie zawodowe z Lamelą.

 • Landmann

  Landmann

  LANDMANN to marka z tradycjami będąca synonimem relaksu podczas grillowania w gronie przyjaciół.

  Przeznaczona dla klientów, którzy przywiązują dużą wagę do najwyższej jakości wykonania, nowoczesnego wzornictwa i wszechstronnej funkcjonalności produktów.

  Innowacyjne produkty marki LANDMANN wyznaczają nowe standardy, przekonując licznych miłośników grillowania.

 • Niko

  Niko

  NIKO to zespół wieloletnich praktyków, pracujących z zaangażowaniem. W przyjaznej atmosferze służymy rzetelnym doradztwem oferując materiały z zakresu robót ziemnych, inżynieryjnych, drogowych, kolejowych a także hydrotechniki.

 • Nortene

  Nortene

  Lider w branży ogrodniczej i DIY, z doświadczeniem ponad 50 lat. W całej Europie posiadają 10 spółek zależnych, a ich produkty są obecne w sklepach budowlanych, centrach ogrodniczych, w sklepach ogrodniczych i narzędziowych a także w sklepach internetowych.

 • NTCE

  NTCE

  Producent wysokiej jakości chemii basenowej

 • Omnigena

  Omnigena

  Firma rodzinną, która nieprzerwanie od dwóch pokoleń z powodzeniem działa na rynku branży pompowej.

 • partnerzy
 • Pedrollo

  Pedrollo

  Pedrollo to renomowana włoska firma posiadająca status globalnego lidera. Specjalizuje się w produkcji urządzeń usprawniających dystrybucję wody, wśród których prym wiodą pompy hydroforowe. Doświadczenie marki oraz innowacyjne podejście do wytwarzania najnowszych urządzeń sprawia, że pompy Pedrollo są niezawodne, trwałe, a także wydajne, przez co spełniają oczekiwania każdego klienta.

 • Rain Bird

  Rain Bird

  Rain Bird Corporation jest wiodącym światowym producentem i dostawcą produktów i usług do nawadniania z siedzibą w Azusa w stanie Kalifornia. Firma założona w 1933 r. podczas rolniczego boomu w Kalifornii.  Od samego początku Rain Bird produkuje i oferuje najszerszy w branży asortyment produktów do nawadniania dla gospodarstw rolnych, pól golfowych, obiektów sportowych, obiektów handlowych i domów w ponad 130 krajach na całym świecie.

 • SECESPOL

  SECESPOL

  Firma SECESPOL jest polskim producentem wymienników ciepła od ponad 30 lat obecnym na międzynarodowych rynkach. W zakresie swojej produkcji oprócz wymienników płaszczowo-rurowych, płytowych lutowanych i płytowych skręcanych SECESPOL realizuje również zamówienia specjalistycznych wymienników ciepła dla przemysłu petrochemicznego, ciepłowniczego, energetycznego, spożywczego i farmaceutycznego.

 • ZCS Zucchetti

  ZCS Zucchetti

  Innowacje, kreatywność, fachowa wiedza, know-how, pasja, entuzjazm, etyka i odpowiedzialność społeczna są podstawowymi wartościami firmy Zucchetti Centro Sistemi SpA, założonej w 1985 roku przez Fabrizio Berniniego, obecnie udziałowca i Prezesa spółki. Firma, na przestrzeni lat, stała się światowym liderem w dziedzinie robotyki i automatyki, specjalizuje się również w odnawialnych źródłach energii i rozwoju oprogramowania. ZCS projektuje, produkuje i stale unowocześnia swoje roboty.

 • Zodiac

  Zodiac

  Pionier wśród producentów wyposażenia basenowego. Na rynku europejskim od przeszło 100 lat