Instalacja i montaż robota koszącego

Instalacja i montaż robota koszącego

SKU:

0,01 zł
Brutto

Jako autoryzowani przedstawiciele marki TECH LINE zajmujemy się profesjonalnym montażem instalacji niezbędnej do funkcjonowania robota koszącego. 

Każdorazowo wyceniamy montaż indywidualnie, dostosowując sposób instalacji do ogrodu, o który zadba najlepiej dopasowany robot.

Ilość
Dostępny!

W naszej ofercie jest dostępnych kilkanaście modeli robotów TECH LINE w różnej konfiguracji. Dla każdego z nich, znajdziemy zastosowanie, kierując się Twoimi potrzebami, ukształtowaniem posesji i wymaganą funkcjonalnością.

Oferujemy instalację i konfigurację robota w zakresie:

-położenie przewodu granicznego

-wyznaczenie obszarów do wyłączenia z pracy robota (klomby kwiatowe, drzewa, krzewy)

-umiejscowienie stacji dokującej

-zaprogramowanie ścieżki koszenia odpowiedniej dla Twojego harmonogramu

-przeprowadzenie testów w celu upewnienia się do poprawności konfiguracji

-zapewnienie wsparcia technicznego po zakończeniu montażuInstalacja stacji ładowania robota do trawy to ważny etap montażu urządzenia. Kosiarka powraca do stacji dokującej, by naładować baterie oraz blokuje się w niej po wykonanej pracy – to niezbędne zabezpieczenie, by ani dzieci ani inne niepowołane osoby nie mogły uruchomić robota. Po zainstalowaniu stacji dokującej, montujemy przewód ograniczający – pętlę indukcyjną. Niewątpliwą zaletą naszych robotów jest możliwość zamontowania stacji nie tylko na trawniku, ale również w rabatach, poza granicą trawnika. Koncentrujemy się na znalezieniu takiej lokacji, aby robot po zakończeniu pracy nie zajmował miejsca na trawie, a dyskretnie oczekiwał na rozpoczęcie pracy. Jest to bardzo estetyczne rozwiązanie, które cieszy się uznaniem klientów. W naszej ofercie znajdziesz również zadaszenia, które nie są niezbędne, ale łączą walory estetyczne z możliwością umieszczenia stacji w różnorodnych miejscach.


Automatyczne położenie przewodu

Większość firm mocuje przewód ograniczający na powierzchni trawnika za pomocą szpilek – w tym wypadku montaż trwa dużo czasu i nie jest dokładny. My wykorzystujemy nowoczesną maszynę opatentowaną przez ZCS – producenta naszych robotów, która pozwala na automatyzację procesu zakładania przewodu w Twoim ogrodzie. Położenie pętli zajmuje mało czasu i jest precyzyjne. Co więcej, przewód znajduje się na standardowej głębokości około 3-4 cm pod ziemią umożliwiającej bezproblemowe wykonanie podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych trawnika takich jak wertykulacja, skaryfikacja czy też grabienie bez obawy o uszkodzenie przewodu. Nasze rozwiązanie pozwala osiągnąć zakres głębokości dla położenia kabla od 0 do nawet 10 centymetrów w zależności od ukształtowania terenu i indywidualnych potrzeb klientów.

5 Przedmioty

Kody

Inne produkty w tej samej kategorii: 16